Rodzaje opakowań

Opakowania standardowe

Zwykłe opakowania standardowe na pozór niczym się nie wyróżniają. Charakteryzują się prostą, najczęściej prostopadłościenną konstrukcją, zamykającymi się klapami i dość wytrzymałą budową. Dzięki temu sprawdzą się między innymi podczas transportu wielkogabarytowych ładunków, wielopaków, dużej liczby niewielkich przedmiotów i artykułów wymagających szczególnej ostrożności.

 

Jak zbudowane są pudełka standardowe?

Standardowe opakowania posiadają specjalne klapy (stąd nazwa: karton klapowy), które składają się i mogą dzięki temu utrzymać i zabezpieczyć ładunek o dużym ciężarze. Jako producentowi opakowań kartonowych najbardziej zależy nam na zaspokojeniu potrzeb każdego klienta. Do wykonania naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. Pudełka standardowe wykonujemy z bardzo trwałej, 3- lub 5-warstwowej tektury falistej zapewniającej odpowiednie bezpieczeństwo przed uszkodzeniami każdej wysłanej przesyłki. Ich estetyczność sprawi, że nadana przez Ciebie paczka zrobi bardzo dobre wrażenie na odbiorcy. Produkujemy także kartony fasonowe o bardziej złożonej konstrukcji, służące m.in. do zegarków, telefonów komórkowych czy baterii. Naszym klientom proponujemy także indywidualne dostosowanie zamówienia. Pozwala to przedstawić na opakowaniach dowolny motyw marketingowy za sprawą różnego rodzaju nadruków, których kształt, rozmiar i kolorystyka są dowolne. Możliwości pod tym względem są nieograniczone!

 

Ergonomiczna konstrukcja opakowań standardowych

Nasze kartony można dowolnie wykrawać, uzyskując w ten sposób rozwiązania o niestandardowych kształtach. Realizujemy wzory opakowań na bazie katalogu FEFCO (European Federation of Corrugated Board Manufacturers). Stosowane przez nas innowacyjne techniki obróbki tektury pozwalają wycinać specjalne, ergonomiczne uchwyty, które ułatwią transport nawet bardzo dużych ładunków. Na opakowaniach można łatwo nadrukować oznaczenia dotyczące znajdujących się w nich produktów. Pomoże to osobie odpowiedzialnej za ich przewożenie zachować szczególne środki ostrożności. Masa kartonu, mimo wielowarstwowej struktury, jest niska, więc nie stanowi żadnego problemu w trakcie transportu. Standy idealnie sprawdzą się również w trakcie transportu żywności, gdyż są neutralne względem artykułów spożywczych.

Firma Compack sp. z o.o. oferuje Państwu szeroki wybór wysokiej jakości opakowań standardowych dostępnych w różnych rozmiarach i modelach, do których produkcji wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone materiały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami