Katalog FEFCO

Pudełko kartonowe FEFCO 203

Karton Fefco 203 to pudełko, które nadaje się do wszechstronnych zastosowań i co najważniejsze — jest dostępne w wielu różnych rozmiarach. Co warto na jego temat wiedzieć?

Szerokie zastosowanie

Zacznijmy od tego, że klapowy karton Fefco 203 to rozwiązanie doceniane głównie za wytrzymałość. Korzysta się z niego przede wszystkim w przemyśle do transportu i pakowania:
• narzędzi,
• części eksploatacyjnych,
• wyrobów itd.

Można w nim również przechowywać artykuły kruche, a także przedmioty, które wymagają szczególnego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi (uderzenia, warunki pogodowe itd.).
Projekt kartonu zakłada obecność dwóch pełnych klap umieszczonych zarówno na górze, jak i na dole pudełka. W razie potrzeby można je zamknąć taśmą klejącą bądź klejem, aby w ten sposób chronić znajdującą się wewnątrz zawartość.

Doskonała ochrona

Funkcjonalny i ergonomiczny Fefco 0203 karton to rozwiązanie stworzone z myślą o bezpieczeństwie. Model ten wyróżnia się stabilnością zachowaną nawet w przypadku znacznego obciążenia. Pudełko jest dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu użytkownik może wykorzystać je do wielu różnych zastosowań — od przechowywania żywności, aż po magazynowanie odzieży i artykułów gospodarstwa domowego. Karton Fefco 0203 jest stworzony zarówno z myślą o przedsiębiorstwach, jak i osobach fizycznych.

Reasumując, jest to proste, niezawodne i funkcjonalne opakowanie o dużej nośności maksymalnej, które zapewnia transportowanemu w nim ładunkowi pełnię skutecznej ochrony przed uszkodzeniami.

Skontaktuj się z nami